top of page

אמא מטיילת לבד - ההרצאה

לעזוב הכל, לשים רגע את עצמך לפני כולם, ולטוס לחופשה בחו"ל.
נשמע כיף, לא?
ואם אגיד לך שאת נוסעת לחופשה הזאת לבד, עם עצמך, עדיין כיף?
אז כן! כיף גדול ומדהים ומיוחד במינו.

 

 

בשנת 2011, באמצע החיים, והעבודה, והבית, והמשפחה, לקחתי את עצמי לבד עם עצמי לחו"ל. השארתי בבית בעל ושני ילדים קטנים, ונסעתי לאמסטרדם להתאוורר ולחוות חופש ועצמאות מהסוג שהרגשתי קודם רק בטיול אחרי צבא בערך.
היום הראשון עבר עליי בעיקר בבכי ונקיפות מצפון, הלכתי לי בשכונה שמסביב למלון, מנסה להבין איפה אני נמצאת לפי המפה, כל ילד שעבר מולי הזכיר לי את הילדים שלי, ובגדול התכוונתי לחזור לחדר, להזמין רום סרוויס, ולא לצאת מהמלון חמישה ימים עד הטיסה חזרה.

פאסט פורוורד כמה שנים קדימה, מאחוריי לא מעט טיסות לבד לחו"ל, נהנית מכל רגע של זמן איכות עם עצמי, וכותבת על זה בלוג, במטרה לתת השראה ואומץ לעוד נשים ואמהות, שרוצות אבל לא יודעות מאיפה להתחיל.


אז מה קרה באמצע, ואיך כל זה התחיל בכלל?
זה בדיוק מה שאספר בהרצאה שלי, "אמא מטיילת לבד".

שמחה (מאוד) ומתרגשת (מאוד) להזמין אתכם להרצאה, שתספר את הסיפור שלי, ותיתן מענה לאחת השאלות ששואלים אותי הכי הרבה בשנים האחרונות: "מה הקטע שלך עם הלבד הזה?"

 

על מה נדבר בהרצאה?

דרך סיפורים וחוויות שלי מנסיעות וטיולים שונים, אדבר על הצורך בלהיות לבד, על זה שלהיות לבד לא אומר להיות בודד, על איך כל זה מסתדר עם הבית והמשפחה וזה שאני אמא, ואיך זה שונה מהטיול שעשיתי לבד בגיל 22. וגם על מה עושים ואיך עושים, איך מתמודדים עם אתגרים ומשברים, ומאיפה להתחיל בכלל.

 

קצת עליי


הי, אני נירי :)

תמיד כששואלים אותי מה אני עושה בחיים, אני מוצאת את עצמי עונה "מלא דברים".

אני עצמאית, כותבת ומנהלת תוכן, מרצה בארגונים בנושא תדמית מקצועית ונוכחות דיגיטלית, מתופפת, מנגנת בגיטרה, וברוב הזמן משתדלת לעשות בעיקר את כל מה שאני אוהבת. חוץ מזה, ולא פחות חשוב, אני גם נשואה לעופר ואמא של גיא ונועה.

 

תמיד אהבתי להיות לבד. לא בקטע של התבודדות אלא בקטע של זמן איכות. מגיל צעיר אני זוכרת את עצמי הולכת לבד למקומות שרציתי לבקר בהם, נהנית מהשקט ומהמחשבות שלי.

אחרי הצבא טסתי לבד לטיול באוסטרליה והמזרח, ושם הבנתי ממש טוב כמה ערך יש לזמן שלי עם עצמי כשאני בחו"ל מחוץ לשגרה. 

 

מאז שאני אמא, זה קצת יותר מאתגר, אבל אני מקפידה מאוד לאפשר לעצמי זמן איכות לבד, אפילו שעה שעתיים של ישיבה בחוף הים או בפארק, כדי לחשוב בשקט ולחדש אנרגיות. ובגלל שתמיד היתה לי משיכה לנסיעות בעולם, היה לי ברור שברגע שארגיש שזה הזמן המתאים, אני אסע לבד גם לחופש בחו"ל.

 

מאז שהתחלתי, לפני 8 שנים בערך, הבנתי כמה זה מטעין וממלא אותי, וכמה ערך זה מביא לי לחיים, והפכתי את זה למסורת הפרטית שלי שאני נהנית מאוד לשחזר פעם או פעמיים בשנה. 

ועכשיו החלטתי שאני רוצה להפיץ את הבשורה ולשתף בחוויות שלי, ואולי גם לתת השראה לעוד אמהות שרוצות לטוס לבד לחופשה בחו"ל, ושיוכלו להיעזר בניסיון שצברתי בנסיעות שלי, כדי להפוך את הנסיעה שלהן הכי טובה ומהנה שאפשר.

* להזמנת ההרצאה לכנס או אירוע - מוזמנים להיות איתי בקשר 052-6614206 / Niri.shaul@gmail.com

מאוד נהניתי בהרצאה

דיברת בגובה העיניים וענית בסבלנות מעוררת הערצה.

ללא ספק עשית לי חשק 

לקחת מזוודה ולהתעופף 

לארץ אחרת

כרמית

נירי יקרה היה ערב מופלא, הרצאה נהדרת קלילה ובעלת ערך. נתת לי מוטיבציה לנסוע לבד ופתחת לי עולם שלם

עדי

היה מצוין ומלא ערך. 
עושה חשק מטורף לטוס לבד ואיזה מזל שיש אותך עם
מלא ידע כדי להפוך את זה לכיף במיוחד. 
את מעוררת השראה

יעל

bottom of page