July 20, 2019


לפני כמה חודשים, נפלה בחלקי הזדמנות מושלמת לטוס לחופשה קצרה של התאווררות בפאפוס. לא הייתי בקפריסין לפני כן, ואני מודה, לבושתי, שעד אז חשבתי שפאפוס הוא אי קטן בפני עצמו, ולא עיירה קטנה וחביבה על האי קפריסין. תמיד טוב להתחיל מווידוי כנה ואמיתי, ולהגנתי ייאמר, שאחרי הנסיעה הזאת הבנתי בדיוק איפה אני, וקיבלתי תמונת מצב ברורה של המקום.

אז איך הכל התחיל?

תמיד כשאני חושבת על התאווררות קצרה, עולים לי לראש המקומות הקרובים ביותר – יוון וק...

November 29, 2018

קבעתי עם רונדה פגישה עוד כשהייתי בבית, בישראל. זה קורה לי לפעמים, שאני טסה למקום כלשהו וקובעת דייט עם איזה אתר שממש חשוב לי לבקר בו. אז הפעם קבעתי עם רונדה, ואת הסיפור על הנסיעה אליה, כתבתי קצת כמו שכותבים ביומן אישי. ככה הרגיש לי הכי מתאים, ואני מקווה שזה יצליח להעביר את האווירה של אותו בוקר והטיול שעשיתי לשם, במסגרת הנסיעה לדרום ספרד ומרבייה.

*

הדרך לרונדה עולה במעלה ההרים, היא לא קלה, הדרך, מלאה פיתולי כביש סחרחרים, וגורמת לי...

October 30, 2018

האמת היא, שלא תכננתי לטוס למרבייה (מרבלה? חלק כותבים ככה וחלק ככה, בספרדית כותבים Marbella ומבטאים Marbeya אז אני אלך עם הביטוי ברשותכם).
בדרך כלל כשמתחיל הסתיו, אני נכנסת למקומות האפרוריים שלי ומתחילה לחשוב על יעד אפרורי כמו מזרח אירופה או לונדון, יעד כזה שיתאים לאווירה של אוקטובר נובמבר. אבל אז, נאוה, חברתי החמודה, הזמינה אותי לבוא אליה לבית שלה במרבייה. היא נסעה לחודש, בעיקר למטרת כתיבה ועבודה על הספר שלה, והסתבר לה שהלבד ה...

August 30, 2018

 אני מקדישה את הפוסט הזה, באהבה גדולה וגעגועים שאי אפשר לתאר, לחברה הכי טובה שלי בעולם, טלי לאור, שנפרדה מאיתנו לפני כשבוע, לאחר מאבק ארוך ואמיץ, והמשיכה את המסע שלה לעולם שבו הכל טוב.
טלי היתה השותפה האולטימטיבית שלי לחופשות בארץ ובחו"ל, וגם ההשראה הגדולה שלי להתחיל לטוס לבד בעצמי. היא היתה אמיצה, חריפה ומצחיקה, נפש חופשייה ומיוחדת, אחות שלי בלב.

**

"בא לי לטוס ליוון אחותי, לאיזה אי קטן ולא ממוסחר, כמו שירלי וולנטיין כזה" היא א...

July 31, 2018

כבר הזכרתי כאן את אהבתי לברלין, העיר שקצת שבתה את לבי באיזשהו מקום. הייתי בה הכי הרבה פעמים לבד, פשוט כי הרגשתי צורך כל הזמן לחזור ולחוות עוד ממנה. זה אפילו לא אתר ספציפי או מקומות מדהימים שאני יכולה לומר שתפס אותי, אלא בעיקר האווירה הכללית של העיר.

 מתי?

חוויתי את ברלין בתחילת החורף ובאביב, ולמרות שהרבה יותר נהניתי להסתובב בה באביב, כשהיה נעים ושמשי בחוץ, יש גם הרבה אווירה לברלין הסגרירית (וגם שמש של תחילת החורף היא מגניבה לגמר...

Please reload

קצת עליי

הי, אני נירי :)

תמיד אהבתי להיות לבד. לא בקטע של התבודדות אלא בקטע של זמן איכות, מאז שאני אמא, זה קצת יותר מאתגר, אבל אני מקפידה מאוד לאפשר לעצמי זמן איכות לבד, כדי לחשוב בשקט ולחדש אנרגיות. ובגלל שתמיד היתה לי משיכה לנסיעות בעולם, היה לי ברור שברגע שארגיש שזה הזמן המתאים, אני אסע לבד גם לחופש בחו"ל.

מאז שהתחלתי עם זה, לפני 8 שנים בערך, קצת קשה לי להפסיק, והעניין הפך למסורת..

להמשך קריאה

 

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

© כל הזכויות שמורות לנירי שאול.