October 21, 2019

את אורית אני מכירה כבר כמה שנים, והתאהבתי בה בערך מהשניה הראשונה. אישה מלאה באנרגיות טובות, שמקרינה כל כך הרבה אור על הסביבה שלה, וכל כך הרבה חוכמה.

בשנים האחרונות אורית מתמודדת עם מחלת הסרטן באומץ, בתעוזה, עם הרבה שאלות והרבה חומר למחשבה. כחלק מהמסע שהיא עוברת, היא לוקחת לעצמה זמן לבד פה ושם, כדי לעכל ולהכיל. בעצם, דרכה, קיבלתי עוד זוית של הסתכלות על הדבר הזה שאני חוקרת בשנים האחרונות - הזמן שלנו לבד עם עצמנו. 
שמחתי מאוד...

January 11, 2018

הקדמה (סוג של)

האמת שהתלבטתי לגבי הפוסט הזה. מצד אחד ממש הרגשתי צורך לכתוב אותו, כי אני חושבת שזה חשוב לתת גם את הזווית הפחות טובה, ולהראות שקורה שלא הכל האפי-האפי כל הזמן, ושגם לי יש רגעי משבר, ושהכל בסדר, וגם זה יכול לקרות. ומצד שני, מרגישה, שמטבע הדברים, מעט קשה לי לשתף את הסיפור הזה.
אבל בבלוג שלי, כמו בבלוג שלי, אני זאת אני, ונראה לי שזה יכול לתת פה עוד נקודה חשובה להסתכלות על כל הנושא הזה של לטוס לבד. אז החלטתי להעלות את...

September 10, 2017

אחרי החופש ובין החגים, זאת בדרך כלל התקופה שאני הכי צריכה את הלבד שלי, והכי רוצה לטוס ככה בקטנה, אבל החודש עמוס בהסתגלות ללו"ז של שנת הלימודים, וחגים, ואירוחים משפחתיים, שזה מסתבר להיות זמן פחות טוב (אם כי עדיין לא הפסקתי לקוות שמתישהו זה כן יקרה, הנה זרקתי בקשה ליקום! עכשיו זה פשוט יגיע מעצמו). בכל זאת, יש כזה עומס אנרגטי שמגיע עם התקופה הזאת, שמצטרף לעומס האנרגטי שהתיישב לו אי שם בימי החופש הגדול, שאני מרגישה שאני ממש צריכה...

July 21, 2017

בנסיעה הראשונה שלי, שהיתה סוג של החלטה די פזיזה, מצאתי את עצמי הולכת ומתבאסת ככל שזמן הטיסה התקרב. פתאום צצו לי בראש כל מיני שדונים, שאולי זה בכלל לא מתאים, ומה הקטע שאני עוזבת ומשאירה את הבית בלעדיי דווקא כשיש ככ הרבה פעילויות לילדים וצריך לג'נגל בין הכל, ומה אני צריכה את ההוצאה הכספית הזאת פתאום, כשהעסק שלי עדיין מדשדש לו, ומה אם אני לא אסתדר שם? ואם יקרה לי משהו?..
 

התחלתי להילחץ על אמת, בשבריר שניה גם בדקתי כמה יעלה לי לבט...

June 12, 2017

שאלת השאלות, או בניסוח הנפוץ יותר "מה יש לך לעשות שם לבד"?

אז אני אתחיל במה אני לא עושה שם לבד – אני לא משתעממת לרגע (הא! הבאתי אותה בתשובה).

ואני בטח אכתוב בהמשך ממש על פעילויות ספציפיות שאהבתי, אבל עכשיו אני רוצה לכתוב בכלליות על הדברים שאני אוהבת לעשות בנסיעות שלי, ואיך אני מתכננת את זה.


המטרה שלי בד"כ היא למלא את הזמן בכל מה שאני אוהבת לעשות. במקרה שלי זה הרבה אינטראקציה עם מקומיים, כדי לחוות ולהכיר עוד אנשים מעניינים, ולחפ...

Please reload

קצת עליי

הי, אני נירי :)

תמיד אהבתי להיות לבד. לא בקטע של התבודדות אלא בקטע של זמן איכות, מאז שאני אמא, זה קצת יותר מאתגר, אבל אני מקפידה מאוד לאפשר לעצמי זמן איכות לבד, כדי לחשוב בשקט ולחדש אנרגיות. ובגלל שתמיד היתה לי משיכה לנסיעות בעולם, היה לי ברור שברגע שארגיש שזה הזמן המתאים, אני אסע לבד גם לחופש בחו"ל.

מאז שהתחלתי עם זה, לפני 8 שנים בערך, קצת קשה לי להפסיק, והעניין הפך למסורת..

להמשך קריאה

 

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

© כל הזכויות שמורות לנירי שאול.