July 20, 2019


לפני כמה חודשים, נפלה בחלקי הזדמנות מושלמת לטוס לחופשה קצרה של התאווררות בפאפוס. לא הייתי בקפריסין לפני כן, ואני מודה, לבושתי, שעד אז חשבתי שפאפוס הוא אי קטן בפני עצמו, ולא עיירה קטנה וחביבה על האי קפריסין. תמיד טוב להתחיל מווידוי כנה ואמיתי, ולהגנתי ייאמר, שאחרי הנסיעה הזאת הבנתי בדיוק איפה אני, וקיבלתי תמונת מצב ברורה של המקום.

אז איך הכל התחיל?

תמיד כשאני חושבת על התאווררות קצרה, עולים לי לראש המקומות הקרובים ביותר – יוון וק...

February 5, 2019

הייתי באמסטרדם פעם אחת בחיים, לפני 8 שנים בערך, לבד עם עצמי, בנסיעה שהיתה סוג של מסע אישי, והיתה פתח להרבה חוויות נפלאות ומשמעותיות עבורי.
שם בעצם, התגלה לי אחד הדברים הכי יפים ומהנים בטיול לבד – היכולת לבחור בכל רגע נתון מה אני רוצה לעשות, פשוט ככה, בלי "לקחת החלטה", רק לעשות. ללכת עם הרגש במקסימום, ולצעוד לפי תחושת הבטן שלי.

זה הוביל אותי למקומות ורגעים מאושרים מאוד, ואפילו שלפעמים לא היה לי מושג איפה בדיוק אני צועדת, עצם הגי...

November 29, 2018

קבעתי עם רונדה פגישה עוד כשהייתי בבית, בישראל. זה קורה לי לפעמים, שאני טסה למקום כלשהו וקובעת דייט עם איזה אתר שממש חשוב לי לבקר בו. אז הפעם קבעתי עם רונדה, ואת הסיפור על הנסיעה אליה, כתבתי קצת כמו שכותבים ביומן אישי. ככה הרגיש לי הכי מתאים, ואני מקווה שזה יצליח להעביר את האווירה של אותו בוקר והטיול שעשיתי לשם, במסגרת הנסיעה לדרום ספרד ומרבייה.

*

הדרך לרונדה עולה במעלה ההרים, היא לא קלה, הדרך, מלאה פיתולי כביש סחרחרים, וגורמת לי...

October 30, 2018

האמת היא, שלא תכננתי לטוס למרבייה (מרבלה? חלק כותבים ככה וחלק ככה, בספרדית כותבים Marbella ומבטאים Marbeya אז אני אלך עם הביטוי ברשותכם).
בדרך כלל כשמתחיל הסתיו, אני נכנסת למקומות האפרוריים שלי ומתחילה לחשוב על יעד אפרורי כמו מזרח אירופה או לונדון, יעד כזה שיתאים לאווירה של אוקטובר נובמבר. אבל אז, נאוה, חברתי החמודה, הזמינה אותי לבוא אליה לבית שלה במרבייה. היא נסעה לחודש, בעיקר למטרת כתיבה ועבודה על הספר שלה, והסתבר לה שהלבד ה...

September 23, 2018

לפני שנה בערך, כתבתי פה את החלטות הטיול שלי לשנה החדשה, בפועל הגשמתי חלק מהן, ואת השאר הוספתי לרשימה של השנה הזאת.

אחת ההחלטות היתה לטייל לבד פעם אחת כמו תיירת גם כאן בארץ. זה דווקא משהו שלא יצא לי להגשים עדיין, אבל לקראת סוכות, חג הטיולים, אני שמחה מאוד לארח כאן שלוש בלוגריות מקסימות שטיילו לבדן כאן בארץ והסכימו לשתף אותנו בחוויה ולהמליץ על טיול.

*

אילנה בר מטיילת בכביש 10

אילנה בר מהבלוג יצאתי מביתי למסעותיי , היא בלוגרית טיולים...

Please reload

קצת עליי

הי, אני נירי :)

תמיד אהבתי להיות לבד. לא בקטע של התבודדות אלא בקטע של זמן איכות, מאז שאני אמא, זה קצת יותר מאתגר, אבל אני מקפידה מאוד לאפשר לעצמי זמן איכות לבד, כדי לחשוב בשקט ולחדש אנרגיות. ובגלל שתמיד היתה לי משיכה לנסיעות בעולם, היה לי ברור שברגע שארגיש שזה הזמן המתאים, אני אסע לבד גם לחופש בחו"ל.

מאז שהתחלתי עם זה, לפני 8 שנים בערך, קצת קשה לי להפסיק, והעניין הפך למסורת..

להמשך קריאה

 

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

© כל הזכויות שמורות לנירי שאול.