סיפור קטן על מסע של סוף הקיץ לאנדרוס

אני מקדישה את הפוסט הזה, באהבה גדולה וגעגועים שאי אפשר לתאר, לחברה הכי טובה שלי בעולם, טלי לאור, שנפרדה מאיתנו לפני כשבוע, לאחר מאבק ארוך ואמיץ, והמשיכה את המסע שלה לעולם שבו הכל טוב. טלי היתה השותפה האולטימטיבית שלי לחופשות בארץ ובחו"ל, וגם ההשראה הגדולה שלי להתחיל לטוס לבד בעצמי. היא היתה אמיצה, חריפה ומצחיקה, נפש חופשייה ומיוחדת, אחות שלי בלב. ** "בא לי לטוס ליוון אחותי, לאיזה אי קטן ולא ממוסחר, כמו שירלי וולנטיין כזה" היא אמרה לי אז, בקיץ ההוא, לפני כמה שנים. כמו תמיד, ברגע שהיה עולה לה הרעיון לראש היא היתה נאחזת בו חזק ולא מרפה, עד שהיתה מצליחה לשכנע אותי לזרום איתה. "Greece, at your age, you and that Jane ? It's obscene ! I know, I'm wicked aren't I?" Shirley Valentine האמת, מה רע?

אמהות מטיילות לבד / הדס לביא

האם המטיילת שלי לחודש אוגוסט, הגיעה אליי בעקבות הבלוג, ושיתפה אותי שקיבלה כאן כמה טיפים ומנת אומץ לטוס לבד (איך אני אוהבת את הנשים שמקבלות מנת אומץ מהבלוג שלי! זאת לגמרי היתה המטרה שלי כשהקמתי את הבלוג). בכל אופן, האישה היקרה הזאת חזרה מבודפשט ולא רק שהיא שרדה כדי לספר, אלא שיש לה סיפורים שממש כיף לקרוא. אז מוזמנים לקבל באהבה גדולה את הדס לביא. מי את? (ספרי על עצמך בכמה מילים) אני הדס, בת 36, אמא לאופיר בן ה-7, רעות בת ה-4 ומתן בן השנה. נשואה ללב ועובדת כמזכירת המושב בו נולדתי ואליו חזרתי לחיות לפני 3 שנים, אחרי תקופה ארוכה שלא גרתי פה. איפה נסעת לטייל לבד? נסעתי לחמישה ימים לבודפשט. התאריכים היו גמישים וגם היעד. חיפשתי יעד אורבני, יפה, אירופאי, יחסית קרוב, עם טיסות בשעות נוחות. רציתי מנוחה

IMG_20160305_174904
IMG_20140616_124035
IMG_20150827_143115
IMG_20140614_202010
20170515_203125
קצת עליי

הי, אני נירי :)

תמיד אהבתי להיות לבד. לא בקטע של התבודדות אלא בקטע של זמן איכות, מאז שאני אמא, זה קצת יותר מאתגר, אבל אני מקפידה מאוד לאפשר לעצמי זמן איכות לבד, כדי לחשוב בשקט ולחדש אנרגיות. ובגלל שתמיד היתה לי משיכה לנסיעות בעולם, היה לי ברור שברגע שארגיש שזה הזמן המתאים, אני אסע לבד גם לחופש בחו"ל.

מאז שהתחלתי עם זה, לפני 8 שנים בערך, קצת קשה לי להפסיק, והעניין הפך למסורת..

להמשך קריאה

 

No tags yet.

© כל הזכויות שמורות לנירי שאול.