אמא נוסעת לטייל לבד ומשאירה טבלת הוראות בבית

August 28, 2017

בפעם האחרונה שנסעתי, יצא שנעדרתי דווקא בימים שעופר עובד עד מאוחר ואלה ימים שאני בד"כ עושה את כל ההתארגנויות וההסעות וכו'. בנוסף לזה, היו פתאום עוד כל מיני משימות קטנות כאלה, ואירוע של ביה"ס, ומבחן וכו'..(בדכ אני משתדלת לתמרן טיסות שיכללו סופ"שים כי זה מאוד מקל על המערכת, אבל הפעם לא הסתדר). 

אז הרגשתי שאני חייבת לכתוב הכל בצורה מסודרת, קודם כל כדי לוודא שלא שכחתי כלום וגם פשוט כדי לארגן לעופר את זה שלא יתפספסו דברים. 

ככה זה אצלנו, יש דברים שבדכ יהיו כתובים רק ביומן שלי, כמו כל מיני ימי הולדת בכיתה, ואירועים של ביה"ס או דברים שצריך להביא למסיבות (פשוט זה מגיע למייל של הבית ורק אני בודקת אותו ;) ).

  

אז יצא שטסתי בשבוע כזה, של כל מיני משימות קטנות כאלה, כולל יום הורים לשניהם (שהפסדתי, רחמנא ליצלן, כן כן אמא טסה לחו"ל ולא היתה בקבלת הורים. והכל בסדר, לילדים שלום. זה הפריע לי הרבה יותר מאשר שזה הפריע להם).  

בקיצור, לקחתי דף צהוב ומעפן והתחלתי לכתוב בטבלה כזאת מושקעת ומקושטת את כל מה שאני זוכרת שצריך לזכור השבוע. ואז נזכרתי בעוד משהו, אז מעכתי את הדף וזרקתי אותו, ועשיתי טבלה בדף חדש. קצת פחות מושקעת אבל חמודה. 

מפה לשם, הטבלה הזאת הורידה ממני כמה קג' של עומס שישב לי בראש ואיכשהו הרגשתי הרבה יותר טוב כשראיתי שהכל ברור, וכתוב מתי יש להם חוגים, ואיך הם חוזרים הביתה, ואם יש מבחן וכו'.  

 

 

 

(אח"כ עשיתי עוד טבלה, הפעם טבלת ייאוש, כי נוני התעקשה שיהיה לה איפה לסמן איקסים על כל יום שעובר עד שאני חוזרת). 

ואז חשבתי לעצמי, היי! יכול להיות ממש מגניב אם היה לי איזה טמפלייט כזה, שאני רק ממלאת כל פעם שאני נוסעת, עם כל האינפורמציה והדברים שחשוב לזכור, ושהוא יכול לשמש גם טבלת ייאוש, והחלטתי, שבאין כזה - אני פשוט אכין לבד! 

 

אז הכנתי טמפלייט מגניב של טבלה לבד (טוב לא לבד, אחותי המעצבת עזרה לי כדי שזה גם ייראה יפה וחמוד כמו שאני אוהבת), כי ממש בא לי שכל אמא שטסה תוכל להדפיס את הטבלה הזאת ולהשתמש בה, והכי כיף לי לתת לך אותה במתנה

 

 


אפשר להשתמש בטבלה אחת לכל בני המשפחה, ואפשר להדפיס טבלה לכל ילד ולרשום את ההוראות הרלוונטיות לגבי הלו"ז שלו – מה שעובד אצלך בבית הכי טוב, ותלוי כמובן כמה הם עסוקים באותו שבוע. 

 

הקובץ עם הטבלה מחכה לך כאן בלינק.

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

נושאי הבלוג
פוסטים אחרונים
Please reload

פוסטים ממש חשובים

מה עושים כשדברים משתבשים / פוסט לרגעי משבר

1/3
Please reload

ארכיון הבלוג שלי
Please reload

IMG_20160305_174904
IMG_20140616_124035
IMG_20150827_143115
IMG_20140614_202010
20170515_203125
קצת עליי

הי, אני נירי :)

תמיד אהבתי להיות לבד. לא בקטע של התבודדות אלא בקטע של זמן איכות, מאז שאני אמא, זה קצת יותר מאתגר, אבל אני מקפידה מאוד לאפשר לעצמי זמן איכות לבד, כדי לחשוב בשקט ולחדש אנרגיות. ובגלל שתמיד היתה לי משיכה לנסיעות בעולם, היה לי ברור שברגע שארגיש שזה הזמן המתאים, אני אסע לבד גם לחופש בחו"ל.

מאז שהתחלתי עם זה, לפני 8 שנים בערך, קצת קשה לי להפסיק, והעניין הפך למסורת..

להמשך קריאה

 

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

© כל הזכויות שמורות לנירי שאול.